Facebook ZS Nr 1

SU ZS Nr 1

Galerie ZS Nr 1 w Picassa

Filmy ZS Nr 1 w youtube

Przetłumacz stronę


BIP ZS Nr 1

Zadzwoń do nas

Tryb SkypeMe™!

MOODLE

http://zs1nd.cba.pl/moodle/
Moodle - e-learnig online
w Zespole Szkół Nr 1

Pytajnik online

Dzisiaj ...

Dzisiaj jest sobota 13 Lutego 2016.
Imieniny obchodzą: Grzegorz, Katarzyna, Jordan, Lesław

News

Uwaga gimnazjaliści!

Zapraszamy na zajęcia przygotowujące do nauki w szkole średniej.
Będą się one odbywać podczas ferii zimowych zgodnie z harmonogramem kliknij tu

· bk dnia 07 luty 2016 19:41:21 · Drukuj
Walentynkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej
Tradycją naszej szkoły stał się Turniej Halowej Piłki Nożnej organizowany przez SU w ostatnim dniu przed feriami. Do rozgrywek zgłosiły się dwie drużyny dziewcząt i cztery chłopców. Przyjemnością było oglądać mecze na tak wysokim poziomie. Zwycięstwo odniosła mieszana drużyna dziewcząt z klas 2b i 2a oraz drużyna chłopców z klasy 3b. Najlepszymi zawodnikami turnieju okazali się Ola Wilk oraz Dominik Domagała. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!! Nagrodą dla zwycięskich drużyn były kosze owoców ufundowane przez Radę Rodziców oraz dzień bez pytania. Dziękujemy Pani Beacie Hodór za pomoc w przygotowaniu rozgrywek oraz Panu Dariuszowi Karnatowi za sędziowanie podczas turnieju.
Po dniu tak pełnym wrażeń z przyjemnością rozpoczniemy oczekiwane ferie zimowe.
Opiekunowie SU
· bk dnia 12 luty 2016 18:54:48 · Drukuj
Kto zostanie ,,Mistrzem ortografii"
10 lutego 2016r. odważni uczniowie klasy pierwszej sprawdzali swoje umiejętności ortograficzne w szkolnym konkursie ,,Mistrz ortografii”. Tekst pt. ,,Jaś i Małgosia”, chociaż pozornie przypominał bajkę na dobranoc w nieco zmienionej wersji, wymagał perfekcyjnej znajomości zasad pisowni . Przed najlepszymi już wkrótce II etap konkursu.
B. Gajos
Galeria zdjęć
· bk dnia 10 luty 2016 20:00:38 · Drukuj
Nowodębski Turniej w League of Legends
W dniu 6 lutego 2016r. w Zespole Szkół nr 1 odbył się Nowodębski Turniej w League of Legends. Gracze w pięcioosobowych teamach wzięli udział w rozgrywkach. W imprezie wzięło udział 16 drużyn. Pierwszy etap turnieju rozegrał się w Internecie, wyłoniono 8 drużyn, które rozegrały na hali sportowej finał.
więcej informacji ...
· bk dnia 08 luty 2016 19:09:49
Czytaj więcej · 157 czytań · Drukuj
VIII edycja konkursu ,,Kochanowski i jego czasy"
,Bardzo nam przykro, że z powodu braku zainteresowania ze strony młodzieży gimnazjalnej, nie odbędzie się VIII edycja konkursu ,,Kochanowski i jego czasy" zaplanowana na 9 lutego bieżącego roku.No cóż... może nowa... IX edycja będzie się cieszyć większym powodzeniem.
Organizatorzy
· bk dnia 08 luty 2016 19:07:09 · Drukuj
Tłusty Czwartek

„Powiedział mi Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła”

Tradycji stało się zadość. Ponad 150 pączków rozpłynęło się w ustach uczniów naszej szkoły. Od wczesnych godzin rannych po korytarzach rozchodził się zapach świeżutkich drożdżowych specjałów. Jeden z przesądów mówi, że kto nie zje w tłusty czwartek ani jednego pączka, temu w dalszym życiu nie będzie się wiodło. Nasi uczniowie powodzenie mają zagwarantowane !
Kiermasz zorganizowany został przez SU.
Opiekunowie SU

Galeria zdjęć
· bk dnia 04 luty 2016 18:18:25 · Drukuj
VII Szkolny Przegląd Talentów
02 lutego br. odbyła się w naszej szkole kolejna, tj VII już edycja Szkolnego Przeglądu Talentów zorganizowana przez Samorząd Uczniowski.
W tym roku nieco zmieniliśmy formułę konkursu, wprowadzając 3 kategorię, a mianowicie:
1.muzyczno-wokalną
2.sprawnościowa
3.plastyczno-fotograficzna.
Jak co roku do Przeglądu zaprosiliśmy okoliczne zaprzyjaźnione gimnazja.
Sukcesem naszym jest fakt ,że co roku przybywa chętnych do zaprezentowania swoich talentów. Do tegorocznej rywalizacji przystąpiło 15 wykonawców.
czytaj więcej
· bk dnia 03 luty 2016 10:57:34
Czytaj więcej · 301 czytań · Drukuj
STUDNIÓWKA 2016
,,Zawżdy tak bywało
Gdy sto dni nauk zostało
Wielce biedni żakowie,
Biesiadowali na zdrowie”.


23 stycznia 2016 roku w Magnolii bawili się uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Nowej Dębie na swoim balu studniówkowym. W uroczystości wzięli udział: Starosta Powiatu Tarnobrzeskiego p. Paweł Bartoszek, Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba p.Wiesław Ordon, Proboszcz Parafii pw.. Matki Bożej Królowej Polski ks. Dziekan Mieczysław Wolanin, przewodniczący Rady Rodziców p. Marek Babula, dyrektorzy szkoły: p. Janina Lubera i p. Robert Suska, wychowawcy klas III-ich, nauczyciele i grono rodziców. Po wystąpieniach zaproszonych gości i zaprezentowaniu części artystycznej przez uczniów, młodzież klas maturalnych zatańczyła klasowe polonezy, które rozpoczęły wspaniałą zabawę. Słowa patrona szkoły J. Kochanowskiego: ,,Dziś bądź wesół , dziś użyj biesiady o przyszłym dniu niechaj próznej rady…” przyświecały uczniom, bal trwał do samego rana i był dla młodzieży niepowtarzalnym przeżyciem.
M. Gierach

Fot.Arkadiusz Jeż- www.arkadiuszjez.pl
· bk dnia 24 styczeń 2016 19:51:03 · Drukuj
Spotkanie z Rodzicami
Serdecznie zapraszamy na Semestralne spotkanie z Rodzicami
które odbędzie się w czwartek 28 stycznia 2016 roku o godzinie 16:00.
· bk dnia 23 styczeń 2016 09:47:03 · Drukuj
Warsztaty makijażu
W dniu 19 stycznia dziewczęta z klas maturalnych wzięły udział w warsztatach makijażu prowadzonych przez absolwentkę naszej szkoły - panią Ewelinę Sudoł- eksperta ds. pielęgnacji i makijażu firmy Mary Kay. Miały możliwość poznać podstawowe zasady pielęgnacji cery, wykonania makijażu wieczorowego i dziennego.
Prowadząca bardzo chętnie odpowiadała na liczne pytania uczestniczek warsztatów i zdradzała tajniki pięknego makijażu.
Dziękujemy bardzo :)
Galeria zdjęć
· bk dnia 19 styczeń 2016 13:10:52 · Drukuj
Czas egzaminów zawodowych

14 i 15 stycznia 2016 r. to dni pełne emocji dla uczniów Technikum. Klasy 3d i 4d przystępują do egzaminu zawodowego dla kwalifikacji T.11 oraz T.12.
Pierwsza część egzaminu polega na rozwiązaniu testu, zaś druga na wykonaniu zadania praktycznego związanego z obsługą gościa w recepcji hotelu lub w części mieszkalnej.
Klasa 4d egzamin z pierwszej kwalifikacji zaliczyła ze 100% skutecznością. Takich samych wyników życzymy wszystkim zdającym w tej sesji.
· bk dnia 15 styczeń 2016 13:57:14 · Drukuj
Wygenerowano w sekund: 0.09
1,493,039 unikalnych wizyt