Przetłumacz stronę


Dziennik elektroniczny

BIP ZS Nr 1

Zadzwoń do nas

Tryb SkypeMe™!

MOODLE

http://zs1nd.cba.pl/moodle/
Moodle - e-learnig online
w Zespole Szkół Nr 1

Pytajnik online

Facebook ZS Nr 1


konto Zespołu Szkół Nr 1 na Facebook-u.

Galerie ZS Nr 1 w Picassa

Filmy ZS Nr 1 w youtube

Dzisiaj ...

Dzisiaj jest czwartek 27 Listopada 2014.
Imieniny obchodzą: Walerian, Wirgiliusz, Maksymilian, Franciszek, Ksenia

News

OFERTA EDUKACYJNA 2014 / 2015
· bk dnia 07 luty 2014 12:23:09 · Drukuj
Potęga Informatyki 5

W dniu 20 listopada 2014 r. uczestniczyliśmy w spektakularnym widowisku zorganizowanym przez Wyższą Szkołę Biznesu – National - Louis University w Nowym Sączu pod nazwą Potęgę Inspiracji - Potęgę Informatyki 5. Widowisko było poświęcone możliwościom informatyki dzięki którym mogliśmy zobaczyć jak świat realny łączy się ze światem wirtualnym.
czytaj więcej
· bk dnia 23 listopad 2014 20:14:37
Czytaj więcej · 77 czytań · Drukuj
Turniej League Of Legend - 22.11.2014
Turniej LOL 22 listopada 2014
· bk dnia 23 listopad 2014 20:06:52 · Drukuj
Święto Niepodległości w Zespole Szkół Nr1
W piątek, 7 listopada 2014 roku odbyła się akademia z okazji 96 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości przygotowana przez młodzież naszej szkoły pod kierunkiem p. Marzeny Zięby, p. Ewy Okinczyc oraz p. Doroty Rybak.
Tradycyjnie już po raz czwarty w ten dzień kadeci klasy wojskowej złożyli uroczyste ślubowanie.Uroczystość została przeprowadzona z elementami ceremoniału wojskowego. W dalszej części uczniowie przedstawili krótki montaż słowno – muzyczny, będący refleksją na temat tego jacy są młodzi Polacy, czego pragną, dokąd dążą. Również w tym dniu odebrali nagrody uczniowie za zwycięstwo podczas zawodów sportowych zorganizowanych dla klas pierwszych.
Uroczystość zaszczycili swoją obecnością przedstawiciele Jednostki i Żandarmerii Wojskowej oraz rodzice kadetów, składających ślubowanie

Galeria zdjęć

· bk dnia 17 listopad 2014 19:25:01 · Drukuj
W 75 ROCZNICĘ POWSTANIA POLSKIEGO PAŃSTWA PODZIEMNEGO
Polskie Państwo Podziemne było instytucją unikatową na skalę okupowanej Europy, wyrazem niezłomnej woli narodu w walce o niepodległość .27 września 1939 roku w Warszawie powstała Służba Zwycięstwu Polski.Pamięć o tamtych wydarzeniach i ludziach, to nie tylko hołd, jaki jesteśmy im winni, ale też kształtowanie wrażliwości, szczególnego wyczulenia na sprawę wolności naszego narodu i państwa. Za Janem Pawłem II możemy powtórzyć: „Wolność nie jest dana raz na zawsze. Wolność jest nam zadana”, musimy więc o nią dbać.

czytaj więcej
· bk dnia 17 listopad 2014 19:01:15
Czytaj więcej · 86 czytań · Drukuj
Konkurs "Kartka Świąteczna"


Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie
"KARTKA ŚWIĄTECZNA"


Regulamin_konkursu.doc
· bk dnia 16 listopad 2014 20:51:17 · Drukuj
Najwięcej zdolnych uczniów jest w Nowej Dębie!
Sześćdziesięciu uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu tarnobrzeskiego odebrało dziś na zamku w Baranowie Sandomierskim stypendia za dobre wyniki w nauce oraz osiągnięcia sportowe i artystyczne. W gronie wyróżnionych znaleźli się uczniowie Zespołu Szkół nr 1 i 2 w Nowej Dębie, oraz Zespołu Szkół w Gorzycach. Ideą trwającego już trzeci rok szkolny programu stypendialnego jest przede wszystkim promowanie i wspieranie uczniów uzdolnionych oraz motywowanie ich do dalszej sumiennej pracy. Po raz pierwszy o stypendium mogli ubiegać się również uczniowie, którzy w poprzednim roku szkolnym z wyróżnieniem ukończyli gimnazjum i obecnie uczęszczają do szkół średnich prowadzonych przez powiat tarnobrzeski.

Najwięcej stypendiów, bo aż 47 otrzymali uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Nowej Dębie

więcej informacji
· bk dnia 14 listopad 2014 21:37:19
Czytaj więcej · 159 czytań · Drukuj
Narodowe Święto Niepodległości.
Poczet sztandarowy wraz z drużyną kadetów trzech roczników klas wojskowych im. gen. bryg. Mieczysława "Rygora" Słowikowskiego na miejskich obchodach Narodowego Święta Niepodległości.

· bk dnia 13 listopad 2014 16:02:09 · Drukuj
22 edycja OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS - MATEMATYKA PLUS.
7 listopada 2014 roku odbyła się 22 edycja OLIMPIADY WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS -
MATEMATYKA PLUS.
Inicjatorem tego konkursu matematycznego jest Amermedia Sp.z o.o.
Konkurs jest organizowany, aby pobudzić i uaktywnić uczniów, zwiększyć ich motywację w poznawaniu tajników wiedzy matematycznej.
Test konkursowy, jak co roku, rozwiązywali uczniowie we wszystkich szkołach w Polsce tego samego dnia i o tej samej godzinie.
Obiektywna ocena na tle innych szkół w Polsce pozwoli poznać poziom wiedzy uczniów.
W naszej szkole w konkursie uczestniczyło 19 uczniów.
Na wyniki swojej pracy będą musieli poczekać do 9 stycznia 2015 roku, ale już w grudniu otrzymają nagrody gwarantowane – wydawnictwo „Tajemnice starożytnych cywilizacji” wraz z zegarkiem ART WATCH
Już dziś zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS - MATEMATYKA PLUS za rok.
· bk dnia 11 listopad 2014 17:58:02 · Drukuj
SUKCES W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM
Klaudia Rzeszut i Edyta Dul- uczennice kl. 2b o profilu wojskowym wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym pt. "Wojsko? Lubię to!", organizowanym przez Wojskowe Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie.
Dziewczyny rywalizowały z innymi szkołami z całej Polski. Głosowanie miało charakter otwarty. Każdy mógł oddać swój głos na najciekawsze zdjęcie. Ostatecznie zdobyły 2281 głosów co przyczyniło się do zajęcia 1 miejsca. Uczennice otrzymały nagrody dla całej klasy.
Za oddane głosy serdecznie dziękujemy!

· bk dnia 04 listopad 2014 08:36:36 · Drukuj
ŚWIADOMY, MŁODY OBYWATEL 2014.
29 października 2014 roku w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. prof. S. Tarnowskiego w Tarnobrzegu, odbyła się IV edycja konkursu ,,Świadomy, młody obywatel 2014’’ zorganizowanego przez Mirosława Plutę – Posła na Sejm RP. Do edycji zgłosiło się 70 uczniów reprezentujących 10 szkół z Tarnobrzega, Nowej Dęby i Gorzyc.
Tematem tegorocznej edycji konkursu były ustawy o samorządzie gminnym, powiatowym oraz wojewódzkim i kodeks wyborczy. Konkurs składał się z testu sprawdzającego wiedzę , który obejmował 45 pytań zamkniętych oraz 5 pytań otwartych.
Naszą szkołę reprezentowało 9 uczniów z klasy 3a i 1a. Wybrano trzech laureatów konkursu – I miejsce zdobyła Kinga Zięba z klasy 1a, która w nagrodę otrzymała tablet ufundowany przez starostę Krzysztofa Pitrę oraz zaproszenie do zwiedzenia sejmu od Posła Mirosław Pluty.
· bk dnia 04 listopad 2014 08:34:16 · Drukuj
Wygenerowano w sekund: 0.08
1,158,037 unikalnych wizyt