Przetłumacz stronę


Dziennik elektroniczny

BIP ZS Nr 1

Zadzwoń do nas

Tryb SkypeMe™!

MOODLE

http://zs1nd.cba.pl/moodle/
Moodle - e-learnig online
w Zespole Szkół Nr 1

Pytajnik online

Facebook ZS Nr 1


konto Zespołu Szkół Nr 1 na Facebook-u.

Galerie ZS Nr 1 w Picassa

Filmy ZS Nr 1 w youtube

Dzisiaj ...

Dzisiaj jest niedziela 1 Lutego 2015.
Imieniny obchodzą: Seweryn, Brygida, Ignacy, Dobrogniew

News

OFERTA EDUKACYJNA 2014 / 2015
· bk dnia 07 luty 2014 12:23:09 · Drukuj
Ferie Zimowe
W związku z rozpoczęciem ferii zimowych
życzymy Wam
pięknej pogody, wspaniałej zabawy i najlepszego, aktywnego i bezpiecznego wypoczynku
· bk dnia 01 luty 2015 09:51:03 · Drukuj
Helikopter w ogniu
27 stycznia uczniowie m. in. klas wojskowych ZS 1 w Nowej Dębie oglądali w kinie "Helikopter w ogniu". Autorem zdjęć do filmu jest Sławomir Idziak, znany m. in. ze zdjęć do "Niebieskiego" i "Podwójnego życia Weroniki" K. Kieślowskiego oraz "Zakonu Feniksa" z sagi o Harrym Potterze. S. Idziak 25 stycznia obchodził swoje 70-te urodziny. Życzymy Jubilatowi wszystkiego dobrego! W najnowszym numerze "Polski Zbrojnej" wywiad z Idziakiem m. in. nt. zdjęć do "Helikoptera".


· bk dnia 01 luty 2015 09:32:28 · Drukuj
Konkurs "O kapelisz Gandalfa" rozstrzygnięty
28 stycznia w naszej szkole odbył się „Konkurs o kapelusz Gandalfa”. Pomysłodawcą konkursu była P. Dyrektor a organizatorami Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami
P. Anną Dzióbą i P. Małgorzatą Sączawą. W dniu tym w szkole było bardzo kolorowo , można było podziwiać ciekawe kostiumy.
W każdej klasie zostało wybranych dwóch najciekawiej przebranych uczniów. Osoby które zajęły drugie miejsca zasiadły przy stole sędziowskim, natomiast uczniowie którzy wygrali w swoich klasach, walczyli o główną nagrodę tj. kapelusz Gandalfa ufundowany przez Panią Dyrektor oraz jeden tydzień bez pytania. Kandydaci prezentowali swoje kostiumy na czerwonym dywanie oraz wykonywali zadania specjalne. Konkurs wygrała uczennica klasy 3d Magdalena Wyka. Na koniec wykonano pamiątkowe zdjęcia i uczniowie bez zbędnego stresu ( w dniu tym osoby biorące udział w konkursie były zwolnione z odpytywania) wrócili na lekcje.
· bk dnia 29 styczeń 2015 13:38:11 · Drukuj
Konkurs o Kapelusz Gandalfa
źródło:theonering.pl
28 stycznia( środa) w naszej szkole odbędzie się "Konkurs o Kapelusz Gandalfa". Jest to konkurs na najciekawszy strój karnawałowy. Nagrodą w konkursie jest kapelusz Gandalfa ufundowany przez Panią Dyrektor oraz jeden tydzień bez pytania. Szczegóły konkursu zamieszczone są w regulaminie.
Zapraszamy do zabawy !
regulamin konkursu
· bk dnia 19 styczeń 2015 16:10:49 · Drukuj
2014 w zdjęciach
Od Year in Photos 2014
· bk dnia 14 styczeń 2015 10:11:27 · Drukuj
Jasełka 2014
W dniu 19.12.2014 r. odbyło się spotkanie wigilijne młodzieży naszej szkoły w SOK . Uczniowie pod kierunkiem p. Małgorzaty Tomczyk, Agnieszki Wąsik, Anny Dzióby i Małgorzaty Sączawy przygotowali program teatralno-filmowy przedstawiający biblijną historię objawienia się Boga w Jezusie Chrystusie. Zaprezentowany program połączony został ze śpiewem kolęd w wykonaniu utalentowanych wokalnie artystów. Spotkanie stanowiło wyraz wspólnego świętowania i dzielenia się radością tego wyjątkowego i ważnego czasu.
Galeria zdjęć
· bk dnia 13 styczeń 2015 16:39:04 · Drukuj
VII edycja konkursu ,,Kochanowski i Jego czasy"
Rozpoczynamy kolejną VII edycję konkursu ,,Kochanowski i Jego czasy".
Konkurs jest przeznaczony dla uczniów gimnazjów.
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, by porównali swoją wiedzę z poziomem i umiejętnościami rówieśników z innych szkół.
Regulamin wraz z oświadczeniem i kartą uczestnika znajduje się w zakładce "Konkurs Kochanowski i Jego czasy".
Życzymy powodzenia.
· bk dnia 07 styczeń 2015 19:56:02 · Drukuj
Absolwenci w Recording Studios ZS 1
Nazwę zespołu ( MIND – ang. umysł, zamierzenie, myśl ) muzycy żartobliwie tłumaczą skrótem wyrażenia “Made in Nowa Dęba“. Grupa powstała rok temu z inicjatywy gitarzystów Filipa Rojka i Dominika Szymańskiego. Po kilku latach gościnnych występów w różnych zespołach połączyli siły z przyjaciółmi: Karoliną Szymulą ( wokal ), Damianem Wilczyńskim ( gitara basowa ) oraz Sebastianem Tomczykiem ( perkusja ). Stworzyli formację, która gra własny autorski repertuar z pogranicza rock`a i pop`u.

czytaj więcej
· bk dnia 01 styczeń 2015 17:42:44
Czytaj więcej · 147 czytań · Drukuj
Andrzejkowy kiermasz ciast
Dnia 28.11.2014 r. Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Nr 1 zorganizował andrzejkowy kiermasz ciast. Pyszne wypieki cieszyły oko i podniebienie. Do każdego ciasteczka dołączona została wróżba andrzejkowa. Uczniowie i nauczyciele chętnie je kupowali a dochód przeznaczony zostanie na nagrody w konkursach oraz na cele charytatywne.
Dziękujemy wszystkim, którzy upiekli bądź zakupili słodkości!!!

Opiekunowie SU
Andrzejkowy kiermasz ciast 2014
· bk dnia 16 grudzień 2014 18:35:11 · Drukuj
STYPENDIA ROZDANE
,,GAUDIUM IN LITTERIS EST” ( Radość jest w nauce).Słowa te przyświecały uroczystości wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej, która odbyła się 10 grudnia w Rzeszowie. Uroczystość tę zaszczycili swoją obecnością: Wojewoda Podkarpacki Małgorzata Chomycz- Śmigielska, kurator oświaty Jacek Wojtas i poseł na sejm RP Renata Butrym. Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznawane są uczniom szkoły maturalnej, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem i uzyskali najwyższą średnią ocen w swojej szkole. Natomiast stypendium Ministra Edukacji Narodowej mogą otrzymać laureaci i finaliści olimpiad międzynarodowych oraz konkursów o zasięgu ogólnopolskim. Stypendium takie z naszej szkoły otrzymali: Anna Adamczyk z klasy IIId i Adrian Pach z klasy IIa. W czasie przemówień życzono młodzieży ciekawości poznawczej na każdym etapie kształcenia. Podkreślano, że wiedzę mogą zdobywać od innych , ale mądrości muszą nauczyć się sami. Galę uświetnił występ połączonych chórów Gimnazjum nr 5 im. Św. Jana Kantego z Przemyśla, I Liceum Ogólnokształcącego im. J. Słowackiego w Przemyślu oraz Przemyskiego Młodzieżowego Chóru Kameralnego „Vox Iuvenum”.
M. Gierach
Galeria zdjęć

· bk dnia 10 grudzień 2014 17:17:04 · Drukuj
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,193,131 unikalnych wizyt